Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl 78, 19/260, färglitografi, bildmått 45x56 cm

Fläck i marginalen

894954

2021-03-25