Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl 78, 19/260, färglitografi, bildmått 45x56 cm
Fläck i marginalen
894954
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här