Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1800-talets slut, valnöt, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karm samt ett par stolar, soffans längd ca 125, sitthöjd 46 cm
Bruksspår, klädsel med skador
894958
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här