Salongsgrupp 1800-talets slut

Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut
Salongsgrupp 1800-talets slut

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1800-talets slut, valnöt, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karm samt ett par stolar, soffans längd ca 125, sitthöjd 46 cm

Bruksspår, klädsel med skador

894958

2021-03-26