Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 3 dlr, ekfanér, topp med 3 lådor, höjd ca 80, 125x69 cm

Skador, slitage, fläckar

894960

2021-03-26