Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIVBORD, nyrenässans, 3 dlr, ekfanér, topp med 3 lådor, höjd ca 80, 125x69 cm
Skador, slitage, fläckar
894960
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här