Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl 79, 223/260, färglitografi, bildmått 54x38 cm

894962

2021-03-25