Pianolampa

Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIANOLAMPA, tidigt 1900-tal, 1 ljuspunkt, i form av örn i brons på sockel i marmor (portor), höjd ca 19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

894969

2021-03-31