Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
SPEGLAR, sk solspeglar, 1900-talets andra hälft, bronserade, bredd ca 35 cm
Bruksslitage, ena spegel med smärre färgbortfall
894971
2021-04-01