Speglar s.k. solspeglar

Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar
Speglar s.k. solspeglar

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

SPEGLAR, sk solspeglar, 1900-talets andra hälft, bronserade, bredd ca 35 cm

Bruksslitage, ena spegel med smärre färgbortfall

894971

2021-04-01