Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH 4/3", bordslampa, Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets första hälft, skärmar i vitt opalinglas, höjd ca 45 cm
Kompletterad, slitage
894975
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här