Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAIJA WALLENIUS (Finland, född 1942): Komposition, olja på duk, signerad samt daterad ´ 94, ca 60x72 cm
HISTORIK: Från utställningen "Bilder från Lofoten"
894988
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här