Raija Wallenius oljemålning

Raija Wallenius oljemålning
Raija Wallenius oljemålning
Raija Wallenius oljemålning
Raija Wallenius oljemålning
Raija Wallenius oljemålning
Raija Wallenius oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAIJA WALLENIUS (Finland, född 1942): Komposition, olja på duk, signerad samt daterad ´ 94, ca 60x72 cm

HISTORIK: Från utställningen "Bilder från Lofoten"

894988

2021-04-01