Stig Lindberg väggplakett

Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett
Stig Lindberg väggplakett

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): Väggplakett, Gustavsberg, signerad samt daterad -56, keramik, höjd ca 27 cm

Ett ben med lagning

894997

2021-03-24