Gungstol 1900-tal

Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal
Gungstol 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL, 1900-talets mitt, trä, svart bemålad, sits och nackkudde klädd med tyg, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage, smärre repor

895002

2021-03-24