Jörgen Bäkmark c44 matbord

Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord
Jörgen Bäkmark c44 matbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JÖRGEN BÄKMARK, "C44", matbord, för Hay, stomme i bok, vändbar skiva i vit och svart, mått ca 122x70, höjd 74 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, kantnagg

895011

Päivämäärä:

2021-03-28