Jörgen Bäkmark c44 matbord
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JÖRGEN BÄKMARK, "C44", matbord, för Hay, stomme i bok, vändbar skiva i vit och svart, mått ca 122x70, höjd 74 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, kantnagg
895011
Päivämäärä:
2021-03-28