Stolar NK 4 st

Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st
Stolar NK 4 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st.,1970-tal, Nordiska Kompanier, vitmålade, sitthöjd ca 45, rygghöjd 98

Smärre slitage

895013

2021-04-01