Bokhylla Jugend

Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend
Bokhylla Jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, jugend, 1900-talets första hälft, med skåp, vitmålat, höjd ca 156,5, 111x27 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

895016

2021-04-01