Bokhylla med skåp
2021-03-24
895017
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1930/40-tal, bonad björk, med skåp samt hyllplan, höjd ca 85, 120x28 cm
Bruksslitage, nyckel saknas