Gustavianam med motiv av Gustav Wasa
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RAM, gustaviansk, förgylld, porträtt av "Gustav Wasa , P. Floding Sculpsit 1767 samt L. Pasch Pinxit 1768", ramens mått 33,5x26 cm
Skador: Ramen med lättare skador, bladet något fuktskadat
895024
2021-04-18