Gustav Rudberg
2021-03-26
895040
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "På promenad i Paris", signerad och daterad RUDBERG 48, olja på duk, ca 54x66 cm