Lampa
2021-03-26
895041
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAMPA, 1900-talets början, porslin och metall,TH.WINBORG & CO, kinesiserande motiv, total höjd ca 45 cm
Senare lampmontering, kantnagg