Christer von Rosen
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "Dürer och Jag", signerad samt numrerad Ch v Rosen, 11/50, samt med dedikation, dagermått ca 35x23 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
895043
2021-03-27