Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (f.1943): figurkomposition, signerad samt daterad Ulf Gripenholm 1976, blyerts på papper, dagermått ca 40x30 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895057

2021-03-27