Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
ALVAR AALTO, bord, modell 81C, Artek, 1900-talets slut, lackerad björk, kvadratisk bordsskiva samt L-ben, höjd ca 56, 75x75 cm
Smärre bruksslitage
895060
2021-03-24