Gustav Rudberg olja på duk

Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk
Gustav Rudberg olja på duk

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001), olja på duk, signerad, kustmotiv med segelbåt, 40x50 cm.

Fint skick.

895069

2021-04-04