Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001), olja på duk, signerad, kustmotiv med segelbåt, 40x50 cm.
Fint skick.
895069
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här