Svend Wiig Hansen etsningar

Svend Wiig Hansen etsningar
Svend Wiig Hansen etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEND WIIG HANSEN (1922-1997): komposition, signerad, träsnitt, dagermått ca 22x28 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895071

2021-03-27