Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1950/60-tal, stomme i trä, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 45, längd 134 cm
På några ställen hårt slitage på tyget, bruks och åldersrelaterat slitage
895075
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här