Skåp
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, tidigt 1900-tal, luckor med bakomliggande hyllor samt lådor och spegel, beslag och nyckelplåtar i mässing senare bemålat i svart, höjd ca 192 samt 100x49
Renoverad, bruks och åldersrelaterat slitage
895076
2021-04-01