Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, tidigt 1900-tal, luckor med bakomliggande hyllor samt lådor och spegel, beslag och nyckelplåtar i mässing senare bemålat i svart, höjd ca 192 samt 100x49

Renoverad, bruks och åldersrelaterat slitage

895076

2021-04-01