Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1900-talets senare del, glaserat lergods, genombruten dekor i foten, troligen Italien, höjd inkl skärm ca 67 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage
895078
2021-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner