Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1900-talets senare del, glaserat lergods, genombruten dekor i foten, troligen Italien, höjd inkl skärm ca 67 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage

895078

2021-03-24