Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEMCUPS, 4 st., porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd ca 6,5, diameter 13 cm
Smärre slitage, en med nagg
895083
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här