Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KÄLKE, "Grythyttan racer", Grythyttan, 1900-talets mitt, trä och metall, styre men snörning, märkt, längd ca 118 cm
Slitage, rost
895092
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här