Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, bemålade, skuren dekor, stoppad sits och rygg, rosa klädsel, stockholms stolmakareämtetes sigill, sitthöjd ca 44 cm

Förstärkningar, senare bemålning och klädsel, smärre ytskador och färgbortfall

895110

2021-03-24