Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BRICKA, 1900-tal, Ryssland, grönlackerad plåt, polykromt bemålad dekor av blommor, ca 66x52 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
895111
2021-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner