Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987), "Strindberg och drömspelet", signerad samt numrerad Viksten 99/200, dagermått ca 62x42 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
895114
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här