HANS VIKSTEN litografi

HANS VIKSTEN litografi
HANS VIKSTEN litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987), "Strindberg och drömspelet", signerad samt numrerad Viksten 99/200, dagermått ca 62x42 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895114

2021-03-27