Bordsspegel 1800-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, dragknoppar i mässing, kulfötter i svärtat trä, höjd ca 59, 43x28 cm

Smärre fanérskador och torrsprickor, lös kulfot medföljer, en kulfot saknas

895121

2021-03-24