Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben, gouache, monogramsignerad och daterad 1981, ca 23x30,7 cm
Oramad, i passepartout
895126
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här