Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
KLÄDHÄNGARE / HATTHYLLA, 1900-talets mitt, mässing, med spegel, krokar, höjd ca 44, 55x24 cm
Slitage, ställvis kraftigt, spegel med fläckar
895146
2021-03-24