Klädhängare / hatthylla

Klädhängare / hatthylla
Klädhängare / hatthylla
Klädhängare / hatthylla
Klädhängare / hatthylla
Klädhängare / hatthylla
Klädhängare / hatthylla

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE / HATTHYLLA, 1900-talets mitt, mässing, med spegel, krokar, höjd ca 44, 55x24 cm

Slitage, ställvis kraftigt, spegel med fläckar

895146

2021-03-24