Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
SIVERT LINDBLOM (född 1931): Archeonomische Zeichnung" signerad samt daterad 1977, numrerad 58/125, dagermått ca 62x46 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
895147
2021-03-27