Teckning av Hans Viksten

Teckning av Hans Viksten
Teckning av Hans Viksten
Teckning av Hans Viksten
Teckning av Hans Viksten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): teckning, signerad samt daterad Viksten -68, bläck, dagermått ca 20x25 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895156

2021-03-27