Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): pekande pojke, signerad samt daterad -75, krita, dagermått ca 50x35 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
895166
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här