Stig "Slas" Claesson färglitografi

Stig
Stig

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): pekande pojke, signerad samt daterad -75, krita, dagermått ca 50x35 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895166

2021-03-27