Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, barockstil, tre lådor, välvd front, fanerad i valnöt och valnötsrot, lådor i ek, höjd ca 88,76x50 cm

Ett ben av, nyckel saknas, listdelar saknas

895173

2021-03-24