Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SEGELJOLLE, 1980-tal, plast, 1 par åror, centerbord samt roder i trä, mast i aluminum, segel märkta De Vries Sails/Wessel Marin AB, Lidingö, 216x120 cm
Bruksslitage
895174
2021-03-24