Lars Hillersberg grafiskt blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): komposition, signerad samt numrerad Hillersberg 17/60, färglitografi, dagermått ca 39x44 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895179

2021-03-27