Sängstomme gustaviansk stil

Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGSTOMME, 1900-talets början, gustaviansk stil, kannelerade ben, skuren dekor i form av bl.a. fascesstav, gavlarnas höjd ca 96, bäddmått 91x190 cm

Färgbortfall, slitage

895180

2021-03-24