GERT ASPELIN
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GERT ASPELIN (född 1944): utan titel, signerad samt daterad 1966, numrerad 81/200, färglitografi, bildmått ca 61x46 cm,
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Löst blad med passepartout
895183
2021-03-27