GERT ASPELIN

GERT ASPELIN
GERT ASPELIN

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GERT ASPELIN (född 1944): utan titel, signerad samt daterad 1966, numrerad 81/200, färglitografi, bildmått ca 61x46 cm,

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Löst blad med passepartout

895183

2021-03-27