Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av: bord med två iläggsskivor vara en med sarg samt 8 stolar, bordets höjd 74, 140x100, iläggsskivor a 48 cm, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, fläckar, repa/märke på bordet
895198
2021-03-25