Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av: bord med två iläggsskivor vara en med sarg samt 8 stolar, bordets höjd 74, 140x100, iläggsskivor a 48 cm, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar, repa/märke på bordet

895198

2021-03-25