Bordsarmaturer Kina

Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina
Bordsarmaturer Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformade, med hänklar, polykrom dekor, delvis glaserade, total höjd ca 52 cm

Nagg, en med skada på halsen

895202

2021-03-27