Ercole Magrotti olja på duk

Ercole Magrotti olja på duk
Ercole Magrotti olja på duk
Ercole Magrotti olja på duk
Ercole Magrotti olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERCOLE MAGROTTI (Italien, 1890-1967): olja på duk, signerad, sydländsk kustvy, 50x70 cm.

Smärre slitage.

895205

2021-04-04