Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, 1900-talets mitt, 1 ljuspunkt, grålackerad metall, total längd ca 120 cm

Bucklor, slitage, funktionen granteras ej

895212

2021-03-28