Klubbat för:
5 800 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR, ASK, KOPP, 7 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor, diameter ca 7-12 cm
Smärre slitage, en skål med nagg
895221
2021-03-27