Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): "Orant-ängel", Mjukgrundetsning och torrnål, signerad och numrerad 2/25, 1984. bildmått ca 9x8,2, bladmått, 39x35,5 cm

LITTERATUR: Lena Cronqvist, Koppargrafik 1974-2009, nr 127

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramad, i passepartout

895224

2021-03-27