Carl Johan De Geer
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL JOHAN DE GEER (Sverige, född 1938): "Ingenting är längre som förut - Dubbelbild i rekonstruktion", av "Vägra vapen" samt "Skända flaggan", beslagtagna och destruerade 1967, färgserigrafi, signerad och numrerad 163/190, ny upplaga 2000-tal, Lumphé Litografiska, bladstorlek ca 62 x 88 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
895225
2021-03-28